Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-17 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
22.09.2021
Dárkové balení
Objednala jsem oleje v dárkovém balení a vlasovou sadu. Je to už taková menší příprava na Vánoce :-) Vše najdete v záložce Dárkové balení. číst celé
Zobrazit všechny novinky
Doporučuji

  1. Úvod
  2. Vrácení a reklamace
Vrácení a reklamace

Vrácení

Pokud nejste se zbožím, které jste obdželi spokojeni, můžete ho do 14 dnů od převzetí balíčku vrátit. Odstoupení od kupní smlouvy, vrácené zboží a doklad o koupi (faktura) zasílejte, prosím, na adresu:

Na paloučku - Zuzana Urbaníková

Koblovská 887/114

725 29      Ostrava

 

Osobní vrácení zboží není možné. Veškeré náklady spojené s navrácením zboří jsou hrazené zákazníkem. Částku za zboží vracím do 14 dnů ode dne, kdy jsem zboží přijala a to na Vámi uvedený bankovní účet.

Zboží prosím zasílejte v původním peporušeném obalu bez známek použití. Bohužel z hygienických důvodů nelze vrátit produkty, které byly částečně spotřebovány nebo vyňaty z obalu (např. rtěnky, řasenky, oční linky, šampony, kosmetické štětce atd.). Stejně tak není možné vrátit zboží z důvodu nevyhovující vůně, případně konzistence, protože již došlo k otevření produktu a tím k jeho kontaminaci.

Jestliže vracíte zboží, zasílejte ho prosím ideálně v pevné krabičce, aby nedošlo během přepravy k poškození obalu produktu. Pokud bude obal produktu poškozen, bohužel musím poměrnou část ceny za toto poškození odečíst.

 

Reklamace

Pokud jste zjistili, že se zbožím není něco v pořádku, dejte mi to prosím vedět e-mailem na info@na-paloucku.cz. Zároveň zašlete reklamované zboží včetně dokladu o koupi (faktura) a důvodu reklamace doporučeně, na adresu:

Na paloučku - Zuzana Urbaníková

Koblovská 887/114

725 29        Ostrava

 

Jakmile zboží obdržím, zašlu Vám informaci o přijetí reklamace. Zákonná lhůta pro vyřízení reklamací je 30 dnů, snažím se ale vše vyřešit co nejdříve.

Pokud nebude možné zboží vyměnit, vrátím Vám peníze na Váš bankovní čet včetně poštovného, které jste zaplatili za zaslání balíčku zpět ke mně a to ve výši 64kč.