E-shop funguje do vyprodání zásob. Nakupte se slevou 20 %. Kód: "SLEVA20".
Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
18.03.2022
Komentáře (0)

Péče o vlasy

Úplný základ v péči o vlasy je šampon a kondicionér. Šampon z vlasů odstraní nečistoty a umyje pokožku hlavy. Kondicionér vlas uzavře a usnadňuje rozčesávání.

(Podtržené výrazy a fotky produktů jsou proklikávací.)

  • Šampon - Správné mytí vlasů je velice důležité. Vlasy je dobré nejprve rozčesat, potom namočit, nanést šampon na pokožku hlavy a masírovat. Vytvořenou pěnu přeneste i do délek vlasů, aby se z nich umyly nečistoty. Vlasy pořádně opláchněte vodou.

Na paloučku si můžete vybrat z tekutých a tuhých šamponů. 

   

 

  • Kondicionér se používá podle toho, jaký druh máte. Nejčastěji z vlasů vymačkáte vodu a nanesete kondicionér několik centimetrů od vlasové pokožky, necháte chvíli působit a smyjete.

V e-shopu si můžete vybrat tekutý oplachový, tekutý bezoplachový ve spreji nebo tuhý oplachový kondicionér

 

Vlasy byste si po umytí měli ručníkem promačkat a potom šetrně vysušit po směru růstu vlasů.

   

 

Kromě šamponu a kondicionéru samozřejmě existují další přípravky na vlasy, pečující, ochranné a stylingové.

  • Vlasové masky se používají po umytí vlasů šamponem místo kondicionéru, kdy je vlas otevřený. Maska působí více do hloubky. Nechává se určitou dobu působit a pak se smyje. Můžete ji použít i jako zábal.
  • Olejové kúry se používají jak na suché, tak i na vlhké vlasy. Olej by měl být součástí každého mytí vlasů, kdy ho vetřete do konečků. Můžete si dopřát taky olejový zábal jen do délky vlasů nebo i na pokožku hlavy. 

 

Pokud vás trápí padání vlasů nebo nějaký jiný problém, určitě je důležité posílit vlasy i zevnitř doplňky stravy nebo vhodně zvolenou stravou.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli